השכרת מדפסות, השכרת מדפסות לפי מונה, שירות למדפסות בירושלים

מחפשים לשכור מדפסת בירושלים? בין אם אתם מעוניינים בהשכרת מדפסת לפי מונה או ללא מונה, אפילו אם מדובר רק בשירות למדפסות – הגעתם למקום הנכון

בר מערכות תשכיר לך מדפסת תוך הקפדה על שירות מקצועי ויעיל ובעיקר על לקוח מרוצה
נסו אותנו ולא תתאכזבו!

לחץ וחייג 02-6482055

השכרת מדפסות

בימים שבהם ממליצים לנו כל הזמן לחסוך בנייר ולשמור על הסביבה, חלק גדול מאיתנו ויתר לחלוטין על שימוש בנייר. את המאמרים הכי מעניינים אנחנו קוראים הישר מתוך הדפדפן, את רוב התכתובת שלנו עם לקוחות וחברים אנחנו מבצעים דרך המייל או הפייסבוק, ואף אחד כמעט כבר לא חושב להקליד מסמך חשוב על מכונת כתיבה רועשת…

ולמרות זאת , לפעמיים אנחנו צריכים להדפיס מסמכים באורך של מאות עמודים או להדפיס כמה עותקים מאותו מסמך . מכיוון שלא תמיד נעים לבקש טובות מחברים או לחכות בתור למדפסת ציבורית בספריה כשתור ארוך של סטודנטים ואנשי צוות דוחק בנו, השכרת מדפסת יכולה להיות פתרון מושלם למקרים כאלו. גם מי שעובד במיקום זמני ולא רוצה לקחת את המדפסת הביתית או צריך מדפסת מסיבית יותר , יכול להסתייע בשירותי השכרת מדפסות שהופכים ונעשים פופולאריים יותר ויותר.

השכרת מדפסות לפי מונה

השכרת מדפסות לפי פעימות מונה היא דרך ההשכרה המקובלת יותר שמשתלמת לשני הצדדים : הלקוח מקבל לידיו מדפסת וטיונרים או ראשי דיו ומתחיל להדפיס כמה דפים שיירצה. התשלום נעשה לפי כל דף או מספר דפים בנפרד, כאשר בדרך כלל יש כמות מינימאלית שהוא משלם בעבורה גם אם לא צרך את כולה.

אם מדובר בתקופות השכרה ארוכות, טיונרים וראשי דיו נוספים ניתנים על חשבון החברה המזכירה, ובמקרים מסוימים גם תיקונים אחרים. ההוצאות האלו יהיו רשומות בחוזה ההשכרה ולכן יש לקרוא אותו היטב. כמו כן, אם יש מגוון גדול של תוכניות השכרה, חשוב לוודא שהחוזה עליו אתם חותמים מתאים לתוכנית ההשכרה שביקשתם בעל פה.

כמובן שהמחיר לכל דף הוא מעט יקר יותר מאשר בהדפסה פרטית, אך לזאת יש להוסיף את החיסכון שמתקבל בגלל שלא רוכשים את המדפסת עצמה. (מדפסות בקיבולת הדפסה גבוהה יכולות לעלות אלפי שקלים!). רצוי להשוות בין החברות השונות כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר לאותה כמות של דפים. אפשר גם לבקש מכתבי המלצה מלקוחות או לקרוא חוות דעת שכתבו על החברה.

רחוב: ניקנור 38,קטמון הישנה חניה בשפע צמודה למעבדה!
טלפון:02-6482055

זקוק להשכרת מדפסת? מעדיף לקבל שירות לפי פעימות מונה?

זו המומחיות שלנו! לחץ וחייג 02-6482055 או השאר פרטים

אנו מיד נחזור אלייך..