שירותים ומוצרים למחשבים,מחשבים ניידים ,מדפסות

שירות תיקון מחשבים כאשר ישנה קריאת שירות למחשבים תחילה ינסה הטכנאי להתחבר מרחוק לתיקון המחשב לפתירת הבעיה תוך שליטה על מחשב הלקוח בכדי שעבודתו של הלקוח לא תעוכב וייזכה לשירות מהיר וזמין,במידה ואין הדבר אפשרי או לחילופין טכנאי המחשבים החליט שצריך להגיע ללקוח, ההגעה ללקוח תתבצע במהירות. לכל טכנאי המחשבים ישנה ברכבם מעבדה ניידת שבה חלקי החילוף הנדרשים וכן ציוד עזר,חשוב לציין שכל הטכנאים הינם טכנאים מיומנים ומקצועיים.
מעבדה-ישנם לקוחות המביאים את המחשבים לתיקון למעבדתינו על מנת לתקנם או לשדרגם השידרוגים המתבצעים הינם : החלפת לוח אם,החלפת /הוספת דיסק קשיח,החלפת/הוספת זיכרון,החלפת כרטיס מסך ,החלפת מעבד.
כמו כן למעבדה מגיעים ע”י הלקוחות וכן נאספים מלקוחותינו מחשבים ניידים לתיקון. אנו מתקנים את כל החומרה והתכנה במחשבים ניידים כולל מסכים,תיקון מחשב נייד מתבצע במעבדה.תחזוקת שרתים
טכנאי מחשבים ורשתות  יגיע לאתר הלקוח בכדי לתחזק ולתקן את השרת,ידוע כי שרת הוא לב העסק וכמובן לב מערכת המחשוב לכן ההגעה לתיקון השרת במקרה של קריסה הינה מהירה במיוחד עד 4 שעות עבודה.בכדי לתחזק שרת צריך ידע ונסיון רב המצוי ברשותינו .מומלץ בשרתים להחליף דיסק קשיח כל שנתיים מכיוון שהדיסקים הקשיחים בשרת עובדים בצורה מאסיבית ועייפות החומר מורגשת מהר יותר ממחשב רגיל,לכן בכדי למנוע קריסה יש לבדוק כל שלושה חודשים את מצב הדיסקים הקשיחים בשרת.
חשוב מאוד שלכל שרת יהיה אל פסק המותאם לו שיוכל להחזיקו ולהוריד את השרת בצורה מסודרת במקרה של נפילת החשמל,חשוב לציין כי במידה ואין אל פסק בכלל או שאין אל פסק מתאים הדבר מסכן את השרת ואת החומרה,דיסק קשיח יכול לקרוס בנפילת מתח!! לכן מאוד חשוב לגבות חומר באופן קבוע וכן לבדוק האם אכן גובה החומר.
יש לציין כי אנו עוסקים גם במכירת שרתים .
הקמת רשת תקשורת
הקמת רשת תקשורת, משמעותה שכל תחנות העבודה “ידברו” בינהם וכן כולם יסתנכרנו אל השרת וישאבו ממנו את הנתונים במהירות,כמו כן על כל המחשבים יהיה אינטרנט זמין. דבר זה מתבצע ע”י חיבור כל המחשבים כולל מחשבים ניידים והשרת למרכזיה (סוויץ) ודרך מרכזיה זו עוברים הנתונים ברשת, כמובן שצריכה להיות עבודת תשתית קודמת.חשוב שהתוכנות וקבצי הנתונים יהיו בתוך השרת ומשם יופעלו לתחנות דבר זה יעזור גם לגיבוי החומר שייתבצע ממחשב אחד הראשי-השרת.

תיקון מדפסות
תיקון מדפסות הדיו מתבצע במעבדה על הלקוח להביא את המדפסת ,תיקון מדפסות,מכשירים משולבים,מכשירי פקס לייזר ייתבצע באתר הלקוח. טכנאי מנוסה יגיע אליכם ויידאג לתיקון המדפסת לשביעות רצונכם. חשוב לציין שברשותינו חלקי חילוף למדפסות כן במעבדה וכן ברכבים של הטכנאים “מעבדה ניידת” וכל הציוד הנדרש לתיקון מדפסת. במידה והטכנאי יחליט לאסוף את המדפסת הוא יובילה למעבדה לתיקון.
כמה זה עולה? הלקוח יקבל הצעת מחיר בהתאם לתקלה ובמידה ואינו מעוניין לתקן ישלם על שעת העבודה שבה הטכנאי אבחן את הבעיה בלבד.כיום מעבדתינו הינה המעבדה הגדולה לתיקון מדפסות בירושלים.
מכירת מחשבים וציוד מחשוב

אנו מוכרים מחשבים ושרתים מותגים כגון HP,DELL,ACER,LENOVO הנרכשים ישירות מהיבואנים המורשים,בר מערכות לייזר הינהספק מורשה למוצרים הללו (ראה מאמר על מותגים) .מכירת מחשבים,מכירת מחשבים ניידים מתבצעת דרך מחלקת המכירות שלנו הדואג להתאים את המחשב לצרכי הלקוח וליעל את רכישת המחשבים.
החל מסוף שנת 2011 אנו נציגים מורשים מטעם LENOVO לנובו בארץ ובירושלים בפרט,יש לציין כי מכירת מחשבים נייחים ומכירת מחשבים ניידים מחברת לנובו הינם ישירות לצרכן ויחסכו את פער התיווך.
כמו כן אנו מוכרים מגוון רחב של מדפסות :CANON,SAMSUNG,HP,XEROX מדפסות לייזר משולבות,מדפסות לייזר צבע,מכשירים משולבים וכן מדפסות הזרקת דיו ואת הטונרים והדיו למדפסות אלו.
אפשר למצוא אצלינו את כל ציוד המחשוב למשרד:ראוטרים,כבלים RJ45 ,כרטיסי מסך,כרטיסי רשת,צורבים,סורקים,סורקי ארכיון מקצועיים,מצלמות,זכרונות,מעבדים,דיסקים קשיחים.
מקלדות,עכברים,מצלמות של חברת LOGITECH

השכרת מדפסות
השכרת מדפסות המובילות בתחום,השכרת המדפסות מבוצעת ע”פ כמות הדפים המודפסים,הלקוח מקבל ללא תשלום מדפסת /מכשיר משולב חדשים מהמוצרים המובילים והחדישים ביותר,ומשלם על כל פעימת מונה כאשר נקבע מינימום פעימות. הלקוח ייקבל אספקה שוטפת של טונרים למדפסת כך שתמיד יהיה טונר להחלפה על המדף.הלקוח יהנה מתיקונים שוטפים במשך זמן ההתקשרות ללא תשלום נוסף!!!

טונרים ודיו למדפסות
ברשותינו מגוון רחב של מוצרים מתכלים למדפסות ,טונרים למדפסות לייזר,דיו למדפסות הזרקת דיו. הטונרים איכותיים במיוחד – טונרים גרפיים ,אחריות מלאה על כל סוגי הטונרים!! באם ישנו טונר פגום אשר נשפך לתוך המדפסת אנו נגיע ונתקן יש לציין כי דבר זה בטונרים שלנו הינו נדיר מכיוון שאנו משווקים רק טונרים איכותיים.אנו משווקים בנוסף גם טונרים מגנטיים להדפסת צ’קים ובר קודים
בנוסף ברשותינו דיו לכל סוגי המדפסות ,שחור וצבע במחירים ללא תחרות ובזמינות גבוהה.תוכנות
אנו נציגים של חברת MICROSOFT ומשווקים את כל מגוון מוצרי החברה החל ממערכות הפעלה WIN 7,SERVER 2011, וכן את כל מגוון המוצרים office וכו’. אנו מקבלים עדכונים ממיקרוסופט בצורה שוטפת ומעודכנים באופן קבוע על מוצרים שאמורים לצאת וכלל עדכונים על המערכות.
אנטי וירוס:אנו מוכרים מגוון רחב של תכנות אנטי וירוס ותכנות מדף כגון :NORTON

אתרי אינטרנט
במציאות של ימינו אתר אינטרנט הינו כלי הכרחי לשיווק,כיום מי שמחפש מוצר או שירות כלשהו נכנס לgoogle ועושה חיפוש.
את האתר צריך לבנות ולהתאים ללקוח כך שיוכל לקבל את מירב הפניות מהאתר,הרבה לקוחות עדיין לא מודעים איזה פוטנציאל מכירה ענק יש באינטרנט .מי שיידע לנצל זאת בזמן – ייתרון הראשוניות רק ירוויח מהעניין.אנו נעזור בבניה ובהתאמה ללקוח .בהקמת אתר במחיר אטרקטיבי ויעיל.
טלפון 1-599-500-532